Logo CoinBank
Solana

Solana

Nákupní cenaProdejní cena4 658,3 CZK3 992,8 CZK

Nákup a prodej kryptoměny Solana

Kryptoměnu Solana můžete koupit u nás na CoinBank za aktuální kurz 4 658,3 CZK. Aktuální prodejní cena je 3 992,8 CZK. Pro kryptoměnu Solana se používá symbol SOL.

O kryptoměně Solana

Solana je vysoce výkonný blockchain. Jedná se o blockchain webového měřítka, který poskytuje řešení schopné hostovat aplikace s výpočetní šířkou pásma podobnou modernímu internetu. Solana je jediným existujícím blockchainem se schopností napájet decentralizované verze Nasdaq , Facebook , Twitter a všech ostatních existujících blockchainů - s volnější dostupnou oblastí. V současné době podporuje 50 000 až 65 0000 transakcí za sekundu a blokové časy 400 ms, a to bez složitých řešení, jako je sharding nebo layer-two. Jako první blockchain webového měřítka na světě Solana zpřístupní zcela novou třídu výkonných aplikací a usnadní přijetí blockchainu ve větším měřítku. S využitím revoluční inovace s názvem Proof of History je Solana drasticky schopná překonat jakoukoli jinou existující základní vrstvu a poskytovat poplatky ve výši 0,00001 USD za transakci. Spoluzakladatel a řídící partner společnosti Multicoin Capital Kyle Samani řekl: „Solana je nejblíže vývojářům blockchainu „ světového počítače “, který byl vytvořen v počátcích kryptoměny,“ Jádrem řešení škálování Solany jsou decentralizované hodiny s názvem Proof-of-History (PoH), které byly vytvořeny za účelem řešení problému času v distribuovaných sítích, kde neexistuje jediný důvěryhodný zdroj času.

Změny ceny v čase
hodina0,04 %
den-1,88 %
týden-0,71 %
měsíc39,78 %

Vývoj ceny kryptoměny Solana

SOL Chart by TradingView

Technické informace ke kryptoměně Solana

NázevSolana
Tržní kapitalizace1 959 191 861 657 CZK
Pořadí dle tržní kapitalizace4.
Objem obchodů za 24h106 706 558 011 CZK
Počet v oběhu444 820 197 SOL
Kategoriecoin
Webhttps://solana.com
Dokumentacehttps://solana.com/solana-whitepaper.pdf
Twitterhttps://twitter.com/solana
Reddithttps://reddit.com/r/solana
Boardhttps://solana.com/newshttps://forums.solana.com
Chathttps://solana.com/discordhttps://t.me/solana
Explorerhttps://explorer.solana.comhttps://solana.fm/https://solscan.io/https://solanabeach.iohttps://www.oklink.com/sol
Zdrojové kódyhttps://github.com/solana-labs